Bezpečnostní zavazadla

Jelikož je přenos a převoz hotovostí, cenin a jiných cenných předmětů vždy riskantní záležitostí, pojišťovny zpřísnily pojišťovací podmínky pro transport výše jmenovaného. Naše firma proto odpověděla na tento problém rozšířením nabídky našich služeb o prodej a distribuci bezpečnostních zavazadel.


Touto cestou Vám představujeme základní nabídku bezpečnostních zavazadel v jejich nejběžnějších a nejpoužívanějších verzích. Jsme schopni po osobní dohodě sjednat dodávku i specifických zavazadel, nejen na přepravu hotovostí, klenotů, zbraní či ostatních cenností, ale i např. bezpečnostní cestovní zavazadla, diplomatické tašky, dámské kufříky atd. Tyto výrobky jsou u nás v různých modifikacích, se zvukovým alarmem. Dle přání zákazníka můžeme dodat kufry i na dálkové ovládání. Dodací lhůta všech zavazadel pokud nejsou na skladě je nejvýše 7 dní.


K těmto výrobkům poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Na zavazadla kategorie S je záruka 2 roky.

Momentálně žádná zavazadla se nevyrábí ale pouze zajištujeme záruční a pozáruční servis na

tel.  728 703 213  p. Krátký Vl.


Důležitá fakta:
Určité hodnoty převáženého či přenášeného obsahu si vyžadují různé kategorie zabezpečení. Zákazník se vždy musí řídit pojistnou smlouvou, ve které má pojišťovna povinnost uvést, jaké zabezpečení požaduje.

Druhy kufrů:

Pilot
Bezpečnostní kufr - Pilot

Cosmetic
Bezpečnostní kufr - Cosmetic

Normdick
Bezpečnostní kufr - Normdic

Optimdick
Bezpečnostní kufr - Optimdic